Fórum

Vítejte Host 

Zobraz/skryj hlavičku

Vítejte, zadání příspěvku v tomto fóru vyžaduje registraci.

Stránky: [1]
Autor Téma:anticheatov systém Trusted Mode
Syslus
Administrátor
Příspěvků: 108
Permalink
Příspěvek anticheatov systém Trusted Mode
dne: 11.07.2020, 08:45
Citovat

Text převzat z anglicky psané stránky a přeložen automatickým překladačem :

Counter-Strike: V nejnovější aktualizaci hry byl představen nový anti-cheatový systém Global Offensive , ale jeho rozvinutí bylo cokoli jiného, ​​než hladké.

Důvěryhodný režim blokuje naprostou většinu externích procesů v interakci s hrou, což vyžaduje, aby hráči uzavírali všechny problematické programy a restartovali CS: GO, než bude přístup udělen. Přestože lze důvěryhodný režim deaktivovat přidáním „nedůvěryhodného“ k možnostem spuštění hry ve službě Steam, nejenže vám to zabrání v přístupu k jakýmkoli serverům podporujícím VAC, ale také se sníží váš faktor důvěryhodnosti , což následně ovlivní to, jak funguje dohazování. .

Neoficiální herní režimy, jako například režimy stažené a spuštěné na komunitních serverech, bude možná nutné spustit i se zakázaným režimem důvěryhodnosti, aby mohl fungovat. Vzhledem k tomu, že komunitní servery a vlastní herní režimy byly jádrem Counter-Strike, protože navždy je to naprosto bizarní rozhodnutí.

Ještě horší je, že běžní hráči hlásí, že software, jako jsou OBS , Discord , Spotify a Nvidia Game Filter, klesá z Trusted Mode, přestože to nemá žádný dopad na samotnou hru. Dalším problémem je, že hra vám vlastně neřekne, který proces spouští důvěryhodný režim, což znamená, že hráči se ocitnou znemožnění hry, aniž by věděli proč.

Pokud se hráčům podaří dostat se na zápas, hlásí také velký pokles výkonu . Přesná příčina nebyla dosud stanovena, ačkoli některé oznamují ukončení jiných programů (které nebyly chyceny v důvěryhodném režimu) problém napravily.

Bohužel, není nic, co by jednotliví hráči mohli udělat, aby své oblíbené programy spolupracovali s CS: GO znovu, kromě toho, že zcela deaktivujete důvěryhodný režim a trpí následky. Je na vývojáři softwaru, aby zajistil, že jejich soubory budou „digitálně podepsány podpisem Authenticode “, aby vyhovovaly novému systému, a dokonce i poté, Valve říká, že si vyhrazuje právo zablokovat jakýkoli podepsaný kód, který „zasahuje do hry“ v žádném případě “.

Společnost Valve má zatím vydat jakékoli prohlášení týkající se problémů, kterým hráči čelí od zahájení aktualizace.

Stránky: [1]
Mingle Fórum by cartpauj
Verze 1.0.34 ; Stránka načtena za 0.026 vteřin.
Wordpress snowstorm powered by nksnow

Hit Counter provided by orange county property management