Sraz desátý – Landštejn únor 2015

IMG_1214_Desátý sraz. Už jen to číslo skoro vyděsí. Ty bláho, vždyť na prvním srazu jsme byli o pět let mladší,… no i když někteří z nás v tý době ještě vůbec netušili, co nějaký OF je.

Vydali jsme se do zatím snad nejkultivovanějšího prostředí Lesní vily u Landštejna. Považte, 4 splachovací hajzlíky, vana s vířivkou a sauna… no škoda že to skoro nikdo nevyužil :p

Bonísek dovezl na sraz dva nováčky – Johnyho Fiaska alias Fica a Škvarka (tedy pana Sádlo). Výjezd na ledovou horu zvládli všichni bez větších potíží, jen Kanyho ten vozík se sudama skoro stáhnul do rybníka. Taky než se vyhrabal nahoru, otevřeli jsme snad všechen domácí chlast a spolu s božím domácím špekem ochutnávali fakt poctivě – až do chvíle, kdy se narazil první sud. Pak jsme to konečně začali trochu ředit :D.

Super bylo vaření vepřovýho s mrkví, chlapci škrábali brambory, krájeli mrkev (docela zážitek vidět je makat v kuchyni) a překvapivě to všem chutnalo. I bramborovou bitku všichni přestáli v pohodě.

V sobotu dorazili na chvíli i Apo a Katy, dvouhodinovou procházku absolvovali jen 4 lidičky (Míšu s mammkou doprovodil Sehnalík a Kanyball), zatoulaný psiska jsme našli a nakonec se k nám dotoulal i Makojed. Došlo i na kulturní program (Huntere, tomu bys neuvěřil, i mammka hrála karty :p) a Makojed zdatně doháněl náskok ostatních. Na společný fotce z nedělního dopoledne je to ten nejzelenější sympaťák.

Pepeděd jako vždycky dovezl super maso, v sobotu jsme grilovali a v neděli zbylo na bezva snídani na vidličku. Jen škoda, že pivo došlo v sobotu večer, protože neřidiči by k tý ranní krkovičce pivo dali moc rádi (poučení pro příště – koupit pár lahváčů a někam je schovat).

Ištván se nám postaral o topení, jako topič byl super, bylo nám teplíčko a ani to tolik nestálo. Sysel dovezl výtečnej chleba, Míša zase sýry a šunčičky a radioaktivní chilli marmeládu (pár lidí hooodně překvapila, a to ne jen jednou :D)

Naše sestava: Akimbo, Bonislaw, Grimpo, Helmut, Ištván, Izi, Johny Fico, Kanyball, Lukyno, Makojed, Mamma, Míša, Neo, Pepeded, Plíšek, Sádlo, Sehnalíky, Syslík, Véna a útěkářky Berounka s Kirou.

Zkrátka bylo to fajn a v létě už jedem po jedenáctý!

Příspěvek byl publikován v rubrice Srazy a novinky. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.