Sraz u Poličky 13 -15.9.2013

[singlepic id=1939  h=100 float=left]

Sedmej sraz oldfrenďáků aneb BAHNA 2013

V pidi kempu v Poličce jsme v partě 25 lidí přežili (téměř) ve zdraví už sedmej sraz. Půlka září byla tradičně docela studená, ale letos nám tam 24 hodin propršelo. Ještě, že jsme měli po ruce plachty i potřebnou výztuž (díky, Akimbo, za dočasné podpírání). Party stan u ohniště vypadal, že nepřežil noční vichřici, RIP. Jájík v sobotu zakoupila slušivé holínky, Kaláskovi jsme půjčili kalhoty (danke, Migelo) i bundu (díkes, Gale). Náš nejmoudřejší (Neo) preventivně zakoupil z vybraných penež i spoustu kapesníčků, takže rýmička nikoho nezaskočila. I Migelo, kterej pořádně prostydnul v pátek u ohně (nemáš si sedat tak daleko :P), nakonec přežil a už v úterý mazal zpátky do práce.

Asi nejnáročnější bylo společný foto. Závodník Bono neustále rozmazával každou fotku, dostat ho za záběru bylo téměř nad lidský síly. Díky defektu na pneumatice se to ale nakonec povedlo.

Zábavu rozproudil hned v pátek odpoledne Apo boží taneční kreací zakončenou skoky na lampu (jsme rádi, že veřejné osvětlení všechny útoky vydrželo). Mě se ohromně líbily taneční hodiny od mistra Pepededa (až teda na ten záklon až na blátivej trávník, ale chápu, už jsi byl utahanej ;)), souboj v bahně a sumo zápas Gal versus Pepeded byl taky boží. Gal byl ráno dobře zmačkanej, ale souboj to byl překvapivě vyrovnanej, von se Galík von Polička nezdá :D.

[singlepic id=1980 w=580 float=center]

Objevilo se pár nováčků (teda jen z pohledu srazu) – všechny překvapil Replee, kterej svou účast do poslední chvíle tajil a kterého jsme rádi konečně poznali (dokonce se mi zdálo, že se Izi chvílema neuhlídal a přestal se na něj mračit :P). Live jsme konečně viděli taky Marenu (jéé, blonďatej). S Bonem přijel jeho kamarád Lojza, a přestože nesdílí naši závislost na céesku, zapadnul do party během chvilky (Lojzo, na Tatanku s tebou počítáme!). Toudyho kámoš Petr byl taky v pohodě (Tatanka – samosebou).

A jako obvykle jen na kukačku dojel Bazy se svou už skoro oficiální lepší polovičkou.

Kompletní účast: Akimbo, Apo, BonoW +Lojza, Evelee, Gal, Grimpo, Hunter, Ištvánek, Izi, Jájík, Kalas, Kannybal, Katy, Mamma, Marena, Migelo, Mys Plíšek, Neo, Pepeded, Replee, Sehnaliky, Toudy + Petr, Véna, Bazy se snoubenkou.

Pitivo bylo super, padly čtyři sudy Plzně a skoro celej sud Kofoly (Toudy, my skoro-abstinenti ti blahořečíme), jabčák z místní vinotéky nikoho nezabil (sorry, Galíku, aspoň máme poučení pro příště – pro nákup vína musí mít řidič sebou ochutnavače) a dovezené lihoviny byly taky cajk, všici vidíme, né?

Tradičně jsme měli náš stálý jídelníček – excelentní gulášek od Plíška (díky do Berouna), snídaňový česnečky (si děkuju za vás), ovárek, kolena a jako vždy luxusní kýtu od Pepededa (děkovala, děkovala). Na vyžádání byly znovu jahody (tentokrát 4 kila a stejně nezbylo). Jo, a poličský rohlíky jsou fakt báááječný!

Poděkovat musíme i Berounce, která byla milá, kamarádská a hlavně za nás umývala nádobí a uklízela veškeré upadnuté jídlo (Plíšku, doufám, že to zvládla bez zažívacích potíží).

Gale, velikej dík, žes to všechno zajistil, obstaral a hlavně, že jsi všechny trable  nedostatky a (třeba to počasí, tos teda nevychytal, noo) operativně zvládnul a vyřešil (a naše občasné remcání toleroval ;)).

Příští sraz bude v únoru na Tatance a další posuneme kvůli počasí na druhou půlku srpna. Místo – asi zas něco novýho, ať se zas stará někdo jinej ;).

No a závěrem, aby toho děkování nebylo málo – díky všem, že přijeli, že pomáhali, že se nikdo neflákal, když bylo potřeba, kuchařům, nákupčím, obstaravatelům i duchovnímu otci – prostě za všecko SI DĚKUJEME!

A teď už zas nazdravee a hlídat odpočet do dalšího srazu 🙂

Pusu všem

Vaše mammka

PS: pokud tady chybí popis nějaký zásadní události, tak mi napište – my s taťkou chodili spát brzo, to víte, už nejsme nejmladší 😉

Příspěvek byl publikován v rubrice Srazy a novinky. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.