Sraz Tatanka úňor 2014

t_0001

Osmý sraz, staré známé tváře a několik nováčků. Skoro si říkám, co vlastně napsat, bylo to bezva jako vždycky, jedlo se to samý co vždycky, chlastala se první liga jako vždycky, personál nám upíjel pivo jako vždycky…

Co bylo jinak než obvykle? Nemrzlo, nepršelo, bylo jaro v únoru :). Super počasí, jen to bláto by nemuselo bejt (já vím, už zase remcám… jako vždycky :D).

Tentokrát jsme měli hned čtyři nové tváře: dorazil Dan z Holandska, Plíškovo sympatická přítelkyně, Lukyno a moje nejka Míša. Navzdory obavám některých z nich zapadli úplně v pohodě, parta OF je adoptovala bez mrknutí oka a všichni mají povolení dorazit příště znovu. Pokud vím, mají to taky v plánu, i když Dan říkal, že asi bude muset hodně bojovat se šéfem kvůli dovolený. Tady je třeba zapsat černým na bílý slib – Hunter slíbil, že se do příštího srazu naučí anglicky a Dan česky… to jsem zvědavá, kdo to zvládne líp. Klobouk dolů před Danem, že měl ty koule sednout na vlak a drncat 14 hodin po kolejích do zemičky, kde nikoho pořádně neznal a kde mu skoro nikdo nerozumí. Ohromně se mu to líbilo, prej vůbec neměl pocit, že by byl nějak mimo dění… A myslím, že jsme udělali Česku dobrý jméno co se chlastaček týká (každopádně Dan má určo zážitek jako prase :D). Za mě to ustál na jedničku.

Zvláštní je, že tentokrát si nevybavuju žádný mimořádnosti, jako skoky na lampu nebo flashe. Buď jsem pila já moc anebo ostatní málo :D. V sobotu kolem poledního se parta několika evidentně málo unavených cvoků vydala na procházku k Orlíku. Díky tomu přišli o první (tedy o tu nejlepší) vrstvu kýty. Kýta měla 10 kilo a nakonec se jedla bratru osm hodin (a byla jako obvykle luxusní, ale je třeba pochválit i guláš, česnečky, míšu, makový záviny, ovar i sekanou, tradičně to byla mňamka). U marodů měl zase úspěch zázvorovej čaj (vědět, že Neo se bude dělat zajímavej horečkou čtyřicítkou, tak jsem vzala dvoulitrovou termosku, aby měl na marodce co pít), po půlnoci se vypil i svařák s pomerančem. Pivo vyšlo akorát, jídla trochu zbylo (hlavně pečivo, což byl záměr), takže zvířátka kromě jednoho mega balíku sena, co dovezl Kany, měla i starej chleba, rohlíky a nějaký další zbytky. Požadovaná porce dobrých skutků splněna.

Datlovo pyrotechnická vložka se sice úplně nepodařila, ale podle videa je jasný, že i tak to byla sranda a pro některý to byl jedinej výlet za plot Tatanky :D.

Seznam všech účastníků zájezdu:[singlepic id=2144 h=120 float=left] ( . Y . ), Akimbo, Dan, Datel, Evelee, free (.)(.), Gal, Grimpo, Halgi, Hawaii Vee, Hellboj, Hunter, Ištvánek, Jajík, Kannybal, Koudy, Lukyno, mamma, Migelo, Míša, Myš Plíšek +Myš Plíšková, Nazgul, Neo, Pepeded, Sehnalík, Thommyx, Véna.

Na závěr obligátní děkovačka – všem, co se podíleli na organizaci, jídle, pití, zábavě. Těšíme se na léto, takže držíme palce Hunterovcům, ať jim organizace vyjde taky tak dobře a myslím, že všichni jsme ready pomoct, když se nám teda včas řekne ;).

Ahoj v srpnu u Sázavy!

za redakci OF sepsala mamma

Pro oldfrienďáky, kteří mají zájem o všechny fotky, ktere byly vyfoceny na srazu(včetně ZOO a rozmáznutých ksichtíků)      —stahujte zde—

Malé video z výletu na Orlík

Video si lze stáhnout.

 

Tady nám pan Hellboy vytvořil malou ale pěknou prezentaci účasti na srazu..

Video si lze stáhnout.

 

Jak se na slovensku hasí požáry :)))))

Video si lze stáhnout.

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Srazy a novinky. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.